ABOUT

Jmenuji se Claudia, je mi 24 let a jsem z Prahy. Tento blog jsem si založila během mé au-pair zkušenosti v létě 2014. Původně blog sloužil pouze jako výplň mého volného času, později se stal něčím, co mě opravdu začalo naplňovat. Fotit a psát mě vždycky bavilo, tak proč to obojí nezkloubit tady na blogu?

V říjnu 2016 jsem se přestěhovala do Dubaje, abych se stala letuškou pro společnost Emirates. Pokud by Vás zajímalo více informací o to, jak probíhalo příjimací řízení a jak jsem strávila první měsíce v novém domově, tak je naleznete tady na blogu. Momentálně tedy žiji v Dubaji a téměř každý den se nacházím v jiné zemi či na jiném kontinentu. Zážitky a fotky z cest najdete v sekci "travelling",  tak snad se Vám budou líbit.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, můžete mě kontaktovat tady na blogu v komentářích, přes email nebo přes facebookovou stránku či instagram. 


My name is Claudia, I´m 24 years old and I'm originally from Prague. I established this blog in summer 2014 while I was an au-pair in England. The main reason was that I was bored. I had a lot of free time which I didn't know how to fill. This blog started to be something I really enjoyed working on. I always liked taking pictures and writing so why not tdo both? 

In October 2016 I moved to Dubai to pursue my dream of becoming a cabin crew for the Emirates airline. If you are interested in more information about how I got there, you can find out more on this blog. So I've been living in Dubai since the fall 2016 and I am in a different country or a continent almost every day. To read about my experience, click on the "travelling" section. 

If you have any questions, feel free to contact me either here, through my email address, on my Facebook page or on the Instagram itself. 2 comments

  1. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  2. woow! úžasný článok! si fakt super ty máš talent na písanie! píš ďalej je to fakt bomba. ja ťa veľmi obdivujem! :D

    ReplyDelete